KULLANIM KOŞULLARI VE YASAL UYARI
Bu web sitesini kullanmak aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ve taahüt ettiğiniz anlamına gelmektedir.

  1. Bu web sitesinden izinsiz olarak ticari amaçla hiçbir yazı, malzeme, resim, doküman vb. alınamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.
  2. Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan; kullanımı sırasında sistemde oluşabilecek herhangi bir performans sorunu, hata, eksiklik, kesinti, kusur, bilgisayar virüsü ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, her nam altında olursa olsun şirketimizin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
  3. Şirketimiz iş bu yasal uyarıda ve web sayfasında yer alan tüm bilgileri, resimleri, dökümanları, koşulları ve hükümleri önceden haber vermeksizin değiştirme, güncelleme, yayından kaldırma, erişime kapatma vb. haklara sahiptir.
  4. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü veri genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette şirketimiz tarafından garanti edilmemektedir. Kesin bilgiler için her zaman şirketimizden teyid alınmalıdır.
  5. Bu web sitesinde yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan tüm hesaplamalar, kodlar, sayfalar, fotoğraflar, tasarımlar, resimler, yazılımlar gibi veriler, bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu verilerin bir kısmı veya tamamı izinsiz kullanılamaz, değiştirilemez ve kopyalanamaz.
  6. Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi tahrif etmek ve tahrife çalışmak, korsanlık, vb. kanunsuz işlemler cezai ve hukuki sürecin işlemesine neden olacaktır.
  7. Kullanıcının bu web sayfasını kullanması yukarıda yer alan tüm maddeleri okuduğu ve kabul ettiği anlamına gelir.